Kurumsal

Önce Kalite...

Resimli Mutfak, doğaya ve çevreye saygıyı koruyarak yaratılmış çok özel bir dünyadır. Kalitede en yükseğe ulaşma ve fark yaratma hedefiyle yola çıkmış bir ekibe ve sunduğu seçeneklerle mutfağınızı büyüleyici bir deneyime dönüştürecek tüm olanaklara sahiptir. Resimli Mutfak zincirinin tamamında aynı kalite standarttın da sunulan, markalaşmış hizmetler yer almaktadır. Ana hedefimiz; misafirlerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, kendimizi sürekli geliştirmek ve yenilemektir. Toplam Kalite anlayışıyla hareket ederken, kalite yönetim sistemimizin dinamik yapısını korumak, geliştirmek ve etkinliğini sürekli kılmak öncelikli ve vazgeçilmez yönetim kuralımızdır. Bu ilkeler ışığında yöresel ve ulusal pazarda fark yaratarak rekabet eden mutfaklarımız her zaman lider olabilmek için gereken kararlılığı gösterecektir.

 

Vizyonumuz

Resimli Mutfak, İnsan Kaynakları sistemlerinin ve çalışmalarının çağdaş ölçülere erişmesini sağlayarak, personelin gerçekten mutlu olduğu ve çalışmak için öncelikle tercih edilen mutfaklardan birisi olmaktır.

Tüm çalışanların, sağlıklı İnsan Kaynakları politika ve uygulamaları ile devamlı gelişen işletme biliminin uygulayıcısı olarak; çağdaş ve araştırmacı bir vizyona sahip olmasını sağlamaktır.

 

Misyonumuz

ISO 9001: 2000 KYS değer ve hedefleri, belli bir plan çerçevesinde, Resimli Mutfağa katma değer sağlayacak şekilde uygulamaktır.

Süreç ve sistemlerle bireysel ve takım performansını geliştirerek, çalışan memnuniyetine dayanan Resimli Mutfağın hedeflediği başarılı sonuçlara ulaşmasına destek olmaktır.

Resimli Mutfağa eğitim düzeyi yüksek, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyecek, alt personelin eğitimine özen göstererek, şirket bünyesinin değerlerini benimseyip, devamını sağlayacak kişileri kazandırmaktır.

 

Ana Hedeflerimiz

Hedeflerimiz, çağdaş yapılanmayı ve kurumsallaşmanın getirdiği değişimleri desteklemek, mutfaklarımıza eğitim düzeyi yüksek, yenilik ve gelişmelere açık kendisini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, şirket menfaatlerini kişisel menfaatlerinin önünde tutan, kurum değerlerimizi benimseyip, yaşatacak kişileri kazandırmak, çalışanların memnuniyetini ve motivasyonlarını yükseltmektir.

 

 

• Kurumsal

• Kalite Yönetimimiz

 

 

 

 

info@resimlimutfak.com.tr

Kükürtlü Mah. Zübeyde Hanım Cad. Yener Apt. No:18/3 Osmangazi / BURSA

0224 234 12 12